logo

Opinie Eurobank - Pożyczka bez zaświadczeń

Pożyczka bez zaświadczeń
Opinie banków
Eurobank

Użytkownicy dodali 64 opinii dotyczących Eurobank. A jakie Ty masz zdanie na temat Eurobank?
Opinie dodano: 30.12.2014

Opinia Eurobank

Mam kredyt 10000 zł. W PKO i Alior banku mi odmówili, w eurobanku się udało cała procedura przyznania kredytu, otrzymania gotówki przebiegła szybko i w jeden dzień. Miałem dokumenty..
Opinie dodano: 24.11.2014

Opinia Eurobank

w samym banku ok ale gdy powinela mi sie noga w trakcie splaty kredytu i mialem wybor zmiejszyc rate i kupic chleb lub placic cala zjawil sie pan MARCZAK.A /CHAM /GBOR/SKONCZYLO SIE U KOMORNIKA ale to juz minelo niezycze temu panu stanac mi na drodze na sama mysl onim wlos mi sie jezy
Opinie dodano: 21.10.2014

Opinia Eurobank

Oddział w łęczycy woj.łódzkie w roku 2013 zatrudniał osobę która wpłacała raty pożyczki na niewłaściwe konto bo biorąc pożyczkę w eurobanku zakładają jakieś dwa konta .Przeciętny klient poprostu przychodzi co miesiąc spłacić ratę kredytu podaje do wglądu dowód osobisty i wpłaca kasę mając nadzieję że wszystko jest w porządku .Niestety nie jest okazuje się staruszka której pozostało do spłacenia 90zł musi zapłacić 560zł,nasyłaja windykację nie pomagają żadne odwołania wielokrotne wizyty kobiety w placówce w łęczycy.Kobieta została zmuszona do zapłacenia 560zł jednorazowo przy emeryturze1000zł.Skandal ktoś powinien zająć się działalnością tej placówki.
Opinie dodano: 23.12.2013

Opinia Eurobank

polecam odwiedzenie punktu obsługi w Sopocie. Miła obsługa i konkretne odpowiedzi na pytania :)
Opinie dodano: 10.12.2013

Opinia Eurobank

fajne lokaty z dobrym oprocentowaniem
« 1 2 3 ... 13  »

Dodaj opinie Eurobank


Nie oceniaj całego banku, a konkretny oddział. Nie można wystawić opinii dla całego banku na podstawie jednej placówki. Sensowna opinia świadczy o powadze sytuacji oraz klasie użytkownika.

Przepisz znaki: